AUTOCAR INDIA

این مدل واقعا بی نظیر است. Bajaj’s Pulsar 200NS یک مدل تحول برانگیز است که همه معادلات را بر هم زده است. در اولین تجربه موتورسواری، امروز کاملا تحت تاثیر مدل پولسار با عملکرد فوق العاده و قابلیت هدایت سریع آن است. حتی در حال توقف نیز P200 NS قوی به نظر می رسد. ظاهر آن الهام گرفته از مدل شرکت هوندا یعنی CB1000R می باشد که هیچ سابقه بدی در کتابها در مورد آن ثبت نشده است. در صورتی که با دقت بیشتری نگاه کنید می توانید برخی از ویژگی ها و خصوصیات خانوادگی پولسار را تشخیص دهید. باک سوخت یک تکیه گاه کاملا محکم است و چراغ ال ای دی مجزای عقب مانند نمونه های مورد استفاده در خانواده موتورسیکلت های اسپورت باجا است.

undefined مدل Pulsar 200 NS به امکانات سخت افزاری مناسب مجهز شده است. این مدل دارای ترمزهای دیسکی جلو و عقب، جک مستطیلی شکل فولادی، سپر دوقلوی فولادی پرس شده می باشد. و تمام این اجزا بر روی پیست و یا جاده به خوبی و به طور هماهنگ کار می کنند. هدایت Pulsar 200NS در پیچها بسیار راحت است و با دقت و سرعت در پیچها می پیچد. موتور با انتقال قدرت نرم و انعطاف پذیر به خوبی با شاسی هماهنگ است.

موتور دارای شاتون کوتاه حتی در سرعت های پایین به خاطر محفظه رزونانس Bajaj’s ExhausTEC نصب شده بر روی صدا خفه کن به خوبی کار می کند. استفاده از وزنه تعادل باعث می شود که موتور به نرمی کار کند به طوری که حتی می تواند با P200 NS در دنده ششم با سرعتی کمی بیشتر از 30 کیلومتر بر ساعت به راحتی موتورسواری کرد و سپس با بازکردن دریچه سوخت سرعت را به آرامی افزایش داد. توزیع توان و گشتاور بسیار خطی است و موتور در دورهای مختلف به خوبی کار می کند. چراغ تعویض دنده نقش هشدار دهنده را ایفا می کند و ECU در 10800 دور در دقیقه وارد عمل می شود. ما حتی به سرعت تعیین شده 140 کیلومتر در ساعت در دنده ششم دست یافتیم. گیربکس نیز در عملکرد چراغ تعویض و تعویض دنده سریع نقش دارد.

مدل Bajaj’s 200NS با ظاهری جذاب، کاملا مجهز و عملکرد و قابلیت هدایت فوق العاده خانواده پولسار را به سطحی بالاتر ارتقا می دهد. تنها کمیت ناشناخته قیمت گذاری است اما سوابق باجا نشان می دهد که برای Pulsar 200NS قیمتی وسوسه انگیز تعیین خواهد شد (که پیش بینی می شود 90000 روپیه باشد). به نظر می رسد 200 NS نقطه عطفی در فصل جدید هیجان انگیز داستان پولسار باشد.